+ 48 781 01 02 03 en
Poradnik
dr. n. med. Maciejem Socha
To już nie te czasy, gdy pacjentka rodziła tylko w pozycji horyzontalnej wyjąc z bólu, przykuta do łóżka, z wlewem oksytocyny, podczas niedorzecznie zmedykalizowanego porodu.
czerwiec, 2016
Łukasz Leksowski
…ponad 2/3 kobiet w ciąży i po porodzie skarży się np. na bóle kręgosłupa. Mnie z kolei boli założenie, ze nie da się temu zaradzić. To nieprawda! Mamy na to mnóstwo sposobów.
czerwiec, 2016
dr. Piotr Bernard
Rak szyjki macicy we wczesnym stadium jest w pełni wyleczalny! Dlatego tak ważne jest, by jak najwięcej kobiet korzystało z nowoczesnych metod diagnozowania.
czerwiec, 2016
dr. n. med. Maciejem Socha
Wiele par po trzydziestce zaczyna się „rozjeżdżać”. Kobiety kwitną, pięknieją i chcą czegoś więcej, z kolei mężczyźni zapuszczają brzuszek i zapominają o swoim libido. A przecież nie musi tak być!
czerwiec, 2016
dr n. med. Jolanta Maciejewska
Ryzyko wystąpienia czerniaka jest większe u wszystkich osób, które kiedykolwiek korzystały z solarium. Mało tego – jeśli korzystamy z nich przed 35. rokiem życia, to zagrożenie wzrasta aż o 75 procent!
czerwiec, 2016
dr n. med. Jolanta Maciejewska
Podobno tych najcenniejszych rzeczy nie da się kupić. Jest jednak sposób na to, aby właśnie jedną z nich dać komuś bliskiemu w prezencie. Nasz pomysł na tegoroczny udany podarunek? Voucher na badania dla kobiet w prywatnej klinice Lekarze Mostowa4 w Bydgoszczy.
czerwiec, 2016
lek. med. Małgorzata Głogiewicz
O tym, na co zwrócić uwagę podczas wakacyjnych przygód, rozmawiają lek. med. Małgorzata Głogiewicz i lek. med. Radosław Janicki, rezydenci z Kliniki Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej, Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 im. dr. Jana Biziela.
czerwiec, 2016
Znany_lekarz Medi_raty