LEKARZE Mostowa4

to luksusowa klinika medyczna prowadzona w Bydgoszczy przez POLSKIE LECZNICE Spółkę z o. o. Klinikę stworzono dla grupy pacjentów wymagających ponadstandardowego poziomu opieki i oczekujących zarówno wysokospecjalistycznej konsultacji, jak i zaoferowania najnowocześniejszej dostępnej na świecie diagnostyki i leczenia.

Klinika zlokalizowana jest w prestiżowej części miasta a z jej okien rozpościera się widok na rzekę Brdę z odrestaurowanym mostem Jerzego Sulimy – Kamińskiego oraz budynki spichrzy, będących symbolem Bydgoszczy.

Usytuowanie kliniki w kompleksie budynków Cukierni Sowa zapewnia możliwość obcowania z jedną z piękniejszych części centrum miasta a jednocześnie zapewnia komfort związany z lokalizacją i funkcjonowaniem kompleksu Mostowa/Jatki. Rozwiązania architektoniczne w klinice są wynikiem realizacji autorskiej wizji dr. Macieja Socha i dr. Bartłomieja Wolskiego, zapewniającej najwyższą funkcjonalność.

Kadrę medyczną stanowią profesjonaliści i pasjonaci

Unikatowe rozwiązania wnętrzarskie z najwyższej klasy materiałami dekoratorskimi, dziełami sztuki i meblami medycznymi, zapewniają wygodę i poczucie bezpieczeństwa. Zarówno lokalizacja kliniki jak i jej wyposażenie pozwoliły stworzyć jednostkę medyczną, uznaną w roku 2015 i ponownie w roku 2017 przez LuxuriusMedicare, za najbardziej ekskluzywną jednostkę ginekologiczną w Polsce.

Zespół medyczny kliniki składa się z lekarzy, pielęgniarek i położnych oraz fizjoterapeutów, którzy swoim wykształceniem, pracą i umiejętnościami stanowią gwarant najwyższej jakości merytorycznej świadczonych usług medycyny, którzy wspólnie kreują wizję rozwoju kliniki i dążą do stworzenia jednostki medycznej oferującej najnowocześniejszą w Polsce jakość usług. Pacjenci kliniki objęci są kompleksową diagnostyką, dzięki współpracy z certyfikowanymi laboratoriami oraz pracowniami patomorfologii, genetyki i diagnostyki molekularnej. Diagnostykę kliniczną i obrazową oraz leczenie ambulatoryjne umożliwia wyposażenie kliniki w najnowszej generacji sprzęt. Dzięki współpracy z dwoma prywatnymi szpitalami oraz kliniką oferującą techniki medycznie wspomaganego rozrodu, pacjenci otrzymują możliwość uzyskania pełnoprofilowego leczenia w komfortowych warunkach.

Umów się!
Sprawdź...