Wybrane zabiegi medycyny estetycznej

Plasma Complex

Kompleksowa terapia przebudowy skóry

Naturalna biostymulacja komórkami macierzystymi

Nucleofill Soft

Podaruj drugą młodość skórze wokół oka

Odmłodzenie i regeneracja

juvenus medium+strong

nawilżenie i przywrócenie elastyczności skóry poprzez zastosowanie żelu do iniekcji na bazie polinukleotydów. Stymuluje wzrost fibroblastów, ma działanie antyoksydacyjne i nawilża skórę.

juvenus jest elastycznym, bezbarwnym i wchłanialnym żelem z polimeryzowanych polinukleotydów pochodzenia naturalnego. Łańcuch polinukleotydowy wiąże cząsteczki wody i służy jako wymiatacz wolnych rodników. W ten sposób powstaje idealne środowisko dla wzrostu fibroblastów, przy jednoczesnym wspieraniu ich biochemicznego działania – produkcji kolagenu i elastyny. Dzięki temu skóra staje się jędrniejsza i bardziej nawilżona.

Silne nawilżenie i działanie antyoksydacyjne przyczyniają się do stworzenia optymalnego środowiska fizjologicznego dla wzrostu fibroblastów, sprzyjającego przywróceniu elastyczności tkanek.

juvenus jest dostępny w dwóch stężeniach, dzięki czemu jest idealnie dopasowany do indywidualnych potrzeb Twoich pacjentów. Ponadto juvenus jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry i grup wiekowych.

juvenus medium poprawia elastyczność skóry i chroni ją przed starzeniem.

juvenus strong, dodatkowo, posiada znakomite właściwości liftingujące.